проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN

Перейти на сторінку виробника «Кожна пральня індивідуальна» - таке гасло компанії Electrolux Laundry Systems.

Детальний підхід до вирішення проблем замовника - одна зі складових філософії компанії Electrolux Laundry Systems, яка завжди уважно підходить до підготовки індивідуальних рішень для пралень своїх клієнтів. Промислові пральні машини ELECTROLUX для професійної пральні - це ефективне обладнання, що вимагає мінімуму експлуатаційних витрат (зокрема, мале споживання води та електроенергії), - головне підтвердження того, що компанія дійсно виробляє продукт, цілком орієнтована на споживача.

washers5

Справедливо вважаючи себе винахідником пральних машин, холдинг Electrolux протягом свого розвитку завжди прагнув зробити життя людей більш зручним та комфортним, особливо в такій сфері як прання і подальша обробка білизни. Саме цей принцип лежить в основі технічних рішень при створенні і виробництві обладнання для пралень.

Надійність всіх вузлів і деталей, довговічність, простота в експлуатації доповнюються інноваційними рішеннями в управлінні обладнанням, що дозволяють мінімізувати людський фактор у пранні і подальшій обробці білизни і зробити цей процес простим і комфортним.


 

Відкриється в новому вікні Завантажити загальний буклет (PDF, 4.9M).

Відкриється в новому вікні Завантажити буклет "Лабораторна машина FOM71CLS" (PDF, 2.4M).

Відкриється в новому вікні Завантажити буклет "Система управління Clarus Control" (PDF, 0.2M).

Відкриється в новому вікні Завантажити буклет "Система управління Compass Control" (PDF, 0.2M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють