проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Прасувальні і плямовивідні столи
Перейти на сторінку виробника Прасувальні столи - незамінне обладнання в будь-якій пральні.Вони дозволяють досягти високої якості обробки фасонних виробів будь-якого типу .

Професійні прасувальні столи ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS мають робочу поверхню, необхідну для підвищення якості та зменшення часу обробки виробів.
Для досягнення цієї ж мети прасувальні столи оснащуються функцією притиску білизни до прасувальної поверхні. Зафіксована спеціальним вентилятором білизна не зісковзує і не мнеться під час прасування. Крім цього, притисний вентилятор дозволяє видаляти вологу, що залишилася у волокнах після сушіння. Таким чином, прасувальний стіл не тільки гладить, а й підсушує вироби.

При обробці виробів з делікатних тканин (шовк, вовна) на прасувальних столах застосовується функція піддування виробів. Ця функція дозволяє продувати через робочу поверхню
прасувального столу повітря, завдяки всієї матеріалу з поверхні прасувального столу, волокна обробляють не праскою, деформуючи при цьому, а парою - розпрямляючи і надааючи привабливого вигляду. Для зниження навантаження на оператора під час прасування на прасувальному столі використовуються спеціальні направляючі, що дозволяють фіксувати положення праски над поверхнею столу. Таким чином у оператора відпадає потреба весь час повертати праску на спеціальну підставку; праска буде «висіти» в будь-якому зручному для оператора місці, не вступаючи в контакт з оброблюваним виробом.
Зв'язатися з нами
З нами працюють