проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Сервісне обслуговування

service ДП «Професійні системи» є авторизованим сервісним центром концерну «Electrolux» (торгові марки Electrolux, Zanussi, Dito Electrolux, Electrolux Laundry Systems (Wascator)), а також компаній CARPIGIANI, COLDELITE, VITAMIX, DESMON, HENNY PENNY, MANITOWOC, CARRIER, ISA, BRASILIA на території України. Ремонт, сервісне та гарантійне обслуговування обладнання здійснюється спеціалізованим сервісним центром.

Сервіс-інженери компанії мають найвищу кваліфікацію, пройшли навчання на заводах-виробниках, мають багаторічний досвід роботи, що гарантує швидке та якісне обслуговування Вашого устаткування.

ДП «Професійні системи» самостійно і за свій рахунок формує склад критичних запасних частин, тому проблеми з наявністю запчастин зведені до мінімуму. Ми максимально докладаємо зусиль до того, щоб Ваш бізнес працював надійно і безперебійно.

Крім спеціалізованого сервісного центру в м. Києві, ДП «Професійні системи» має розвинену мережу сервісних представництв, розміщених майже в кожному обласному центрі України. Це дозволяє максимально скоротити час виїзду на виклик, робить нас ближчими до своїх клієнтів. Час реакції становить у середньому 24 години від моменту подачі заявки.

Заявки на ремонт подаються в письмовій формі по факсу: +38 044 284 0471 або електронною поштою: address_okna

Перевірити стан свого виклику, Ви можете зв'язавшись з диспетчером сервісного відділу за тел.+38 044 284 0471.

Зв'язатися з нами
З нами працюють