проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Лінії роздачі

Лінія самообслуговування ACTIVE SELF від ELECTROLUXПерейти на сторінку виробника

Модельний ряд «ActiveSelf» включає в себе широкий асортимент елементів-модулів і є ідеальним рішенням для створення з них різних комбінацій. Лінія відрізняється високою функціональністю і неповторним дизайном, простотою при складанні, експлуатації та подальшому обслуговуванні.

Лінія самообслуговування ACTIVE SELF

  • Унікальний дизайн; оригінальна конструкція верхніх стійок; оздоблення панелями з нержавіючої сталі або ламінату; оздоблювальні панелі можуть бути плоскі або гнуті;
  • З'єднання модулів "стик у стик" дуже міцне. Штамповані ванни з округлою конфігурацією кутів, вітрини зі зйомними стулками, з'йомні скляні полички розраховані на вологе прибирання.
  • Холодильні модулі з системою HACCP забезпечують цілодобовий моніторинг стану продуктів.
  • Відкриті вітрини з примусовою циркуляцією холодного повітря між полицями.
  • Модуль для роздачі хлібу з нижнім елементом для паркування візка для підносів.
  • Верхні стійки комплектуються однією або двома скляними полицями або полицею з нержавіючої сталі з бризкозахистом. Полички можуть оснащуватися лампами холодного освітлення або з підігрівом.

Теплові, холодильні та нейтральні модулі лінії роздачі «ActiveSelf» розроблені для найбільш ефективного зберігання, демонстрації і роздачі великого асортименту страв. Теплові модулі призначені для підтримки приготованих страв у гарячому стані, холодильні - при низьких температурах. Нейтральні модулі забезпечують раціональну компоновку лінії роздачі і можуть служити для демонстрації продукції, що не псуються при кімнатній температурі.

 

Лінія самообслуговування FIT SYSTEM від ELECTROLUX

Широкий модельний ряд лінії самообслуговування Fit System дозволяє запропонувати кожному замовникові неповторне, оригінальне рішення: від традиційних ліній самообслуговування в корпоративних їдалень і кафетеріях до сучасного планування зони роздачі за принципом "вільного потоку" ("free flow"). Багатий вибір типів і розмірів у всіх модулів доповнений варіативністю обробки з нержавіючої сталі або з шпони.

Лінія самообслуговування FIT SYSTEM

За допомогою компактних модулів нової лінії самообслуговування можна красиво і швидко приготувати повномасштабний сніданок в готелі, а після подачі напоїв і закусок в саду - накрити обід на терасі. Складні направляючі і установка на колеса дозволяють легко переміщати модулі з одного приміщення в інше.


Вбудована лінія самообслуговування DROP IN від ELECTROLUX

Модельний ряд «Drop-In» включає в себе широкий асортимент вбудованих елементів-модулів. Лінія ідеальна для закладів з самобутнім дизайном, що вимагають від лінії роздачі мінімального впливу на дизайн приміщення.

Вбудована лінія самообслуговування DROP IN

 

 

icon_pdf Завантажити буклет по лініях роздачі ActiveSelf.
icon_pdf Завантажити буклет по лініях роздачі Fit System.
icon_pdf Завантажити буклет по лініях роздачі Drop In

Зв'язатися з нами
З нами працюють