проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Прасувальні преси
Перейти на сторінку виробника Прасувальні преси - специфічний вид обладнання для обробки фасонних і прямих виробів. Дане обладнання нарівні з прасувальним столом дозволяє забезпечити найвищу якість обробки виробів будь-якого складу та типу.

Прасувальний прес ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS дозволяє використовувати сухе прасування на різних температурних режимах для обробки виробів з синтетичних волокон.
Також прасувальний прес дозволяє застосовувати функцію вологого прасування (прасування з інтенсивним парозволоження) для прямої білизни і виробів з бавовняних тканин.

Для прасування виробів з делікатних волокон застосовується прасування з прокладочною тканиною; даний тип прасування дозволяє уникнути деформації волокон під дією різкого напору пара.

Оброблювані вироби притискаються верхньою плитою до нижньої під дією стисненого повітря. Залежно від конструкції, прасувальні преси можуть поставлятися з вбудованим бойлером. Пар може подаватися як з верхньої плити, так і з обох притисних плит. Пара подається в прасувальні подушки або з вбудованого бойлера, або з парової магістралі. Варіант подачі пари залежить від конструкції прасувального преса. Для досягнення ефекту «лоску» верхня плита прасувального преса може бути без м'якої набивки і покриття плити. Продуктивність прасувального преса залежить від складності обробки виробів і від навичок оператора.

Управління обробкою виробів при роботі на прасувальному пресі полягає в притиску виробів до прасувальних подушок (здійснюється кнопками) і в подачі пару в прасувальні подушки. Залежно від конструкції, подача пару може здійснюватися за допомогою кнопок або натискання на педаль.
Зв'язатися з нами
З нами працюють