проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Машини для прання мопів

Перейти на сторінку виробника Як показує практика, найбільш зручним та доступним предметом для прибирання приміщень, є моп.
Мопи доступні для більшості закладів, вони прості у використанні і не вимагають особливих навичок.Мопи умовно можна розділити на вертикальні і горизонтальні (іноді їх ще називають мотузкові і плоскі). Кожен тип Мопів має свої переваги і недоліки. Вертикальні мопи мають досить низьку вартість, набагато краще вбирають воду та миючі розчини. Вони також добре і легко віджимаються. До недоліків даних видів мопов відноситься незручність їх використання. Вертикальний моп залишає поверхню занадто вологою, а термін його служби не перевищує одного місяця.

Горизонтальні мопи можуть застосовуватися в двох видах: для звичайного прибирання приміщень із застосуванням відра і віджиму, або за технологією з попередньою підготовкою мопів. Метод попередньої підготовки полягає в тому, що перед початком збирання інвентар просякається миючими засобами.

Для обробки мопов компанією Electrolux Launry Systems була розроблена спеціальна серія пральних машин. У серію входить кілька машин, завантаженням від 6 до 35 кг, як високошвидкісних, прально-віджимні, що не вимагають кріплення до фундаменту, так і низькошвидкісних, зі значенням G-фактора 140.

Конструктивно ці машини відрізняються від звичайних тим, що в барабані передбачені люки для видалення великих частинок бруду і ворсу. Крім того, в таких машинах встановлені спеціальні ТЕНи, розраховані на підвищене навантаження у разі, якщо будуть обліплені ворсом.

Головна відмінність цих пральних машин - це наявність спеціальних програм прання. Програми розроблені з урахуванням особливостей обробки та застосування мопов і серветок, що веде до збільшення термінів їх служби та підвищення якості їх використання. На вибір клієнта два типи машин: з панеллю управління Compass Control, яка містить в собі вже створені програми для прання прибирального інвентаря, або машини з вільно програмованою панеллю управління, де клієнт сам зможе налаштувати будь-яку потрібну йому програму.

icon_pdf Завантажити інформаційний буклет (PDF, 0.5M).

icon_pdf Завантажити технічні характеристики машин (PDF, 0.2M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють