проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Ексклюзивні рішення від MOLTENI

Перейти на сторінку виробника Це унікальне обладнання для ресторанів індивідуального виготовлення класу «люкс» журналісти та шеф-кухаря всього світу називають «роллс-ройс» професійної кухні. Теплові модулі Molteni ® можна побачити в найвідоміших ресторанах світу. Разом з високим мистецтвом шеф-кухаря така кухня, встановлена в ресторані, стає символом успіху закладу. Обладнання Molteni на кухні - це своєрідний Олімп, значима віха в кар'єрі шеф-кухаря, виконання мрії!

Торгова марка Molteni з'явилася у Франції в 1923 році, на зорі сучасної високої кухні. З тих пір пройшло багато років, і легендарна якість Molteni здобула славу серед кращих шеф-кухарів світу. Molteni - не просто торгова марка, це синонім високої гастрономічної традиції. Вісімдесятирічний досвід тісної співпраці з іменитими шеф-кухарями перетворив це обладнання в статусний символ творчої кулінарії. Поль Бокюз першим порівняв обладнання Molteni з автомобілями «роллс-ройс» не тільки через його унікальні якості, які, безумовно, є предметом особливої гордості власників, але і завдяки ретельному опрацюванню кожної деталі. Абсолютна цінність цієї марки полягає в приголомшливій надійності продукції. За рік випускається обмежена кількість модулів Molteni, кожному з яких надається персональний номер, що заноситься в особливий сертифікат, що видається власнику.

Molteni-Podium-4

Тепловий модуль Molteni - шедевр майстерні роботи, виготовлений відповідно до потреб і побажань замовника. Величина, форма, технологічне наповнення та оздоблення - все звіряється з естетичним смаком майбутнього власника, а також функціональними і ергономічними особливостями кухні. Кожен модуль Molteni унікальний, тому його властивості неможливо викласти в описі - це обладнання говорить своєю власною мовою. Видатні шеф-кухарі прекрасно володіють цією мовою: нею виражені такі поняття, як творення, витончений смак, ретельна проробка деталей, мистецтво поєднання різних інгредієнтів. Імідж Molteni відображає стиль belle epoque початку XX століття, проте при виготовленні застосовуються матеріали і технологічні розробки, котрі є втіленням кращих досягнень сучасності.

Molteni-professional


Для успішних шеф-кухарів, і не тільки!
Є безліч речей, які мають широке поширення у професійному середовищі, і часто завдяки своїй репутації вони незабаром привертають увагу більш широкого кола користувачів. Так відбувається і з Molteni - цей інструмент великих шеф-кухарів має непереборну привабливість. Все частіше і частіше він знаходить своє гідне місце на кухнях елегантних вілл, у старовинних замках, престижних виноробних господарствах. Експерти схильні стверджувати, що якісні запити цінителів розкоші та престижу досягли того рівня, при якому задоволення можуть принести тільки такі вироби, як легендарні кухні Molteni.

Окремо слід розповісти про серію Podium, що поєднує в собі органічний синтез традицій та інновацій. Будучи основним елементом розкішної сценографії у виступах великих майстрів, ці острівні теплові модулі здатні додати неповторність будь-якій виставі високого кулінарного мистецтва.

Molteni-Podium-3


В елегантній еліптичній формі модулів Podium закладені самі передові технології приготування страв:

  • марміт,
  • індукційні воки,
  • індукційні зони нагріву,
  • газові пальники,
  • хромована плита контактного смаження з гладкою і рифленою секціями.


У нижній частині модулів, як правило, розташовані:

  • жарова шафа,
  • охолоджувані висувні ящики.

Конструктивні рішення та матеріали, що застосовуються при виготовленні, забезпечують максимальний стандарт гігієнічності: стільниці і внутрішні панелі висувних ящиків виконані з єдиного листа нержавіючої сталі без стикувальних швів, що істотно полегшує догляд за обладнанням. Довговічні компоненти з нержавіючої сталі і обробка з елементами з масивної латуні нагадують про традиційний дизайні плит Molteni. У 2003 році серія Podium отримала премію Janus Французького Інституту Дизайну (French Institute of Design). Премія була присуджена за рішення, що поєднує технологію і дизайн з яскравою індивідуальністю.

Зв'язатися з нами
З нами працюють