проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Для пралень та хімчисток
Перейти на сторінку виробника Компанія Electrolux Laundry Systems є частиною холдингу «Electrolux» і обслуговує світовий ринок через 26 національних торговельних компаній і через мережу з 120 імпортерів. Мета компанії - просування на світовому ринку професійного прального обладнання. Головним чином, для цього використовуються власні дослідницькі та виробничі потужності. Компанія Electrolux має заводи в Швеції, Данії та Франції. Головний завод у Швеції виробляє високошвидкісні пральні машини з фронтальним завантаженням, завод у Данії випускає весь ряд сушильних барабанів і центрифуг, завод у Франції є найбільшим виробником
прасувальних катків і бар'єрних машин.

ДП "Професійні системи" є офіційним представником торгової марки Electrolux Laundry Systems ™ в Україні. Залежно від Ваших вимог до пральні, наша компанія пропонує різні рішення, при яких продуктивність пральні може варіюватися від 5 до 2000 кг завантаження на годину. При цьому ми пропонуємо повний спектр обладнання для обробки текстильних виробів:
Пральні машини з різними варіантами керування:
  • Машини високошвидкісні з остаточним віджимом - 1200 об / хв
  • Машини середньошвидкісні з остаточним віджимом - 650 об / хв
  • Машини низькошвидкісні з попередніми віджимом - 500 об / хв
  • Гідроцентрифуги, сушильні барабани, сушильно-прасувальні катки, пароманекени, преси, прасувальні столи
  • Пакувальні машини, візки, стелажі, ванни, вішала, столи і т.д.


Все обладнання має український Сертифікат відповідності. Обладнання поставляється під замовлення зі Швеції. Термін виконання замовлення може становити від одного тижня (за наявності необхідного обладнання на складі у виробника) до 8 тижнів (при необхідності виготовлення обладнання за індивідуальним замовленням). ДП "Професійні системи" пропонує покупцеві комплексне рішення, що включає проектування, консультаційні послуги, установку та пуск обладнання, навчання персоналу, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування, поставку оригінальних запчастин в короткі терміни. Гарантія на все обладнання - 24 місяці.

Пральні машини шведського концерну "Electrolux" оцінені міжнародним сертифікатом якості ISO 9001 і на сьогоднішній день займають провідне місце на світовому ринку. Виробництво шведського прального обладнання має 100-річну історію, і використовує найпрогресивніші технології у виробництві. Виготовляються машини з високоякісної нержавіючої сталі або гальванізованої сталі з 4-шаровим порошковим покриттям і обробленою в спеціальній термічній камері. Машини протестовані по всіх існуючих на сьогоднішній день міжнародним вимогам: економічність по енерговитратами і витраті води, безшумність роботи, зносостійкість (розраховані приблизно на 10 років гарантованої роботи без серйозних поломок), простота в експлуатації, захист від проникнення води, навантаження на підлогу і багато іншого .

 

Виберіть розділ:


Пральні машини

Сушильні барабани і центрифуги

Пральні машини


Сушильні барабани і центрифуги

Прасувальні катки

Фінішне обладнання

Прасувальні катки


Фінішне обладнання

Система вологого чищення Lagoon

Завантажити буклет по допоміжному обладнанню

Система вологого чищення Lagoon

Додаткове обладнання та аксесуари
(PDF, 0.4M)

 

Завантажити буклет про CMIS

Завантажити буклет про систему повторного використання води

CMIS - контроль над усіма процесами
у пральні (PDF, 0.7M)

Система повторного використання води
(PDF, 1.4M)Зв'язатися з нами
З нами працюють