проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN

Перейти на сторінку виробника Прасувальне обладнання ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS застосовується для остаточного досушування білизни (прасування видаляє залишкову вологість білизни після прання та сушіння), розгладження (прасування усуває складки і розгладжує білизну для надання йому акуратного і свіжого вигляду), додання лоску білизні (прасування забезпечує привабливий блиск, який особливо добре виглядає на скатертинах і серветках), дезінфекції (висока температура вбиває віруси і бактерії, що залишилися після прання).

Виходячи з конфігурації обладнання, що використовується для прання білизни, в якості прасувального обладнання можуть застосовуватися прасувальні катки або прасувально-сушильні катки.

Прасувальні катки ліжкового (жолобкового) типу являють собою найбільш відоме прасувальне обладнання для прасування прямої білизни з вмістом залишкової вологи до 20%. Відповідно, перед прасуванням в прасувальному катку, білизна повинна бути висушена в сушильному барабані.

Принцип дії прасувального катка заснований на переміщенні білизни спеціальним валом уздовж нагрітої прасувальної поверхні. Притискання білизни до мульди здійснюється за допомогою пружин або газонаповнених амортизаторів; таким чином регулюється зазор між валом і мульди, дозволяючи тим самим гладити білизну різної товщини і щільності. Прасувальні катки забезпечені панеллю керування процесом прасування, що дозволяє контролювати і регулювати температуру нагрівання мульди та швидкість обертання вала.

Продуктивність прасувального катка залежить від діаметру і довжини валу, від ступеня завантаженості валу по довжині, а також від ступеня вологості білизни та професіоналізму оператора, і вказується в літрах випаровування вологи в годину. Зазначена в паспорті продуктивність - отримана на підставі лабораторних випробувань при гладінні бавовняної простирадла (щільність тканини 160-192 г/м2), що подається безперервно. Випробування проводяться у відповідності до стандартів ISO (ISO 9398-1): температура валу близько 180 ° С, вологість білизни - 20%, вал використовується на 100% - по всій довжині.

Прасувальні катки оснащуються необхідними засобами безпеки: кнопка екстреної зупинки вала, захисна планка, що оберігає руки оператора від потрапляння рук у паз між валом та прасувальною мульдою. При дотику до цієї планки машина автоматично зупиниться. Застосування сучасних систем захисту і забезпечення безпеки роблять роботу на обладнанні Electrolux зручним і безпечним. На випадок відключення електроенергії передбачена ручка ручного прокручування валу машини, для запобігання псування матеріала покриття валу.

Прасувально-сушильні катки доповнюють високошвидкісні пральні машини і утворюють в парі з ними «сучасну пральню». Обумовлено це тим, що дане обладнання дозволяє прасувати пряму білизну із залишковим вмістом вологи до 50%. Пов'язано це з тим, що в прасувально-сушильних катках використовується принципово відмінний від прасувальних катків система нагріву і обробки білизни.

У прасувально-сушильних катках сталевий полірований циліндр, який нагрівається зсередини нагрівальними елементами. Нагрівальний вал зумовив назву даного обладнання - cylinder type - каландр. У каландрі білизна притискається до нагрітого валу подаючими ременями, зробленими з термостійкого матеріалу NOMEX. За рахунок застосування цієї технології в процесі прасування використовується більша частина поверхні нагрітого валу, а завдяки цьому - збільшується продуктивність.

Застосування прасувально-сушильних катків в парі з високошвидкісною пральною машиною дозволяє скоротити технологічний процес прання, виключивши з нього процес сушіння прямої білизни. Дане обладнання незамінне в пральнях готелів 4 * і вище, оскільки накрохмалену білизна не можна сушити в сушильних барабанах.

Каландри можуть бути в декількох виконаннях: з подачею білизни «на прохід» - така функція зручна при обробці великих і постійних об'ємів; з подачею білизни «на повернення» - у такому виконанні каландр може встановлюватися біля стіни, машина з такою подачею білизни має також високу продуктивність і якість обробки білизни.

Незалежно від варіанту подачі білизни, сучасні каландри передбачають використання функції складання білизни. Опції складання також різноманітні: від самого простого складання вздовж, до штабелювання білизни в стопки.

 

Окремо в лінійці обладнання ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS можна виділити групу катків високої продуктивності С-FLEX.

Перейти в розділ високопродуктивних катків.

 

 

 

 

 

 

 

icon_pdf Завантажити рекламну брошуру (PDF, 3.0M)

icon_pdf Завантажити буклет з технічними характеристиками (PDF, 2.1M)

Зв'язатися з нами
З нами працюють