проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Обладнання ELECTROLUXМодульне теплове обладнання ПечіХолодильне обладнання Посудомийне обладнання Лінії роздачі Динамічне обладнання Професійні меблі для кухні Допоміжне обладнанняЕксклюзивні рішення від MOLTENI Обладнання DESMONХолодильні та морозильні шафи Холодильні та морозильні столи Саладетти і столи для піци Апарати шокового охолодження і заморозкиБарні холодильникиХолодильники для винаОбладнання HENNY PENNYФритюрні апарати, що працюють під тиском Відкриті фритюрні апарати Конвекційні грилі ПароконвектоматиТеплові супер-вітрини HENNY PENNY зі зволоженнямТеплові зволожуючі вітрини HENNY PENNYТеплові шафи для зберігання готових продуктів Льодогенератори Manitowoc Льодогенератори циліндричного льоду Льодогенератори кубикового льоду. Компактні Льодогенератори кубикового льоду. ПовнорозмірніЛьодогенератори лускатого льоду Бункери для зберігання льоду

henny_penny200 Корпорація Henny Penny була створена в 1957 році як виробник першого в світі обладнання для приготування їжі під тиском. За минулі роки Henny Penny не тільки зберегла за собою лідируючі позиції в цій області, але й істотно розширила свій вплив, доповнивши асортимент продукції, що випускається відкритими фритюрними апаратами, конвекційними грилями, пароконвектоматами, термозволожуючими вітринами і багатьом іншим.
Тільки за останні десять років, корпорацією Henny Penny були розроблені нові моделі обладнання в дев'яти різних напрямках. Сьогодні з обладнанням цієї марки працюють тисячі ресторанів по всьому світу, що дозволило збільшити виробничі та офісні площі компанії на 45 000 м2, в число яких входить нова ультрасучасна будівля центрального офісу та навчального комплексу для клієнтів і партнерів.

Henny Penny була і залишається приватною сімейною компанією. Зусилля багатьох десятиліть у галузі удосконалення виробництва і забезпечення якості продукції дозволили компанії розвинутися до масштабів транснаціональної корпорації з офісами в США, Росії, Франції, Бейруті, Мексиці, Китаї та Сінгапурі. Все це стало можливим завдяки увазі, постійно приділяємо питанням кваліфікації і мотивації персоналу, а також використанню дорогого сучасного виробничого обладнання та якісних вихідних матеріалів.

Почавши свою діяльність набагато пізніше багатьох інших визнаних виробників обладнання професійної кухні, Henny Penny сьогодні вдалося не лише посісти заслужене місце в їх числі, а й зберегти найвищі темпи розвитку і найсуворіші вимоги до якості виробленої продукції, характерні, здавалося б, тільки для малих підприємств. 

hennypenny_range

 

Зв'язатися з нами
З нами працюють