проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Низькошвидкісні машини

Перейти на сторінку виробника Свою назву ці пральні машини отримали завдяки низькій швидкості обертання барабана при віджиманні. Низькошвидкісні пральні машини ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS мають швидкість віджимання 500 об / хв, і G-фактор 80-200, забезпечуючи вологість білизни на виході 80% (100% для бавовни). При комплектації пральні машини з низькою щвидкістю віджима необхідно встановлювати центрифуги, які будуть віджимати залишкову вологу з білизни. Лише після цього білизну можна відправляти у сушильний барабан або на прасувальний каток.

Конструктивною особливістю даного обладнання є жорстке кріплення барабана до рами машини. Вібрації і навантаження передаються через раму в опору (підлогу). Дане обладнання вимагає жорсткого кріплення до спеціального фундаменту, для цього в підставці машини передбачені отвори. Для установки низькошвидкісної пральної машини готується бетонний фундамент висотою не менше 300 мм і колодязі для анкерного кріплення машини. У колодязі поміщаються хімічні анкерні болти і заливаються цементом, до них кріпиться машина.

Завдяки кріпильним отворам в підставці, дане обладнання отримало широке розповсюдження в пральнях на водному транспорті. Низькошвидкісні машини ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS мають такі ж системи управління, як і високошвидкісні, а їх невисока ціна в порівнянні з топовими моделями дозволяє істотно заощадити на вартості проекту.

 

icon_pdf Завантажити буклет російською мовою (PDF, 1.2M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють