проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Високошвидкісні машини

Перейти на сторінку виробника Високошвидкісні пральні машини ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS представляють собою обладнання для «сучасної пральні». Втілюючи в собі всі найсучасніші технології та матеріали, ці машини спрямовані на полегшення праці персоналу, зниження витрат енергоресурсів і миючих засобів.

washer-high-spin Барабан і двигун встановлені на внутрішній рамі, змонтованій на амортизаторах і пружинах. Завдяки цьому швидкість обертання барабана при віджиманні досягає 1000 об / хв, забезпечуючи
значення G-фактора до 430. Збільшення G-фактора обумовлює вологість білизни на виході 50%. Вібрації і навантаження, що виникають під час прання і віджиму, гасяться амортизаторами і пружинами, забезпечуючи низький рівень шуму і полегшуючи установку обладнання. Дане обладнання не вимагає жорсткого кріплення. Машини вільно встановлюються на рівній підлозі. Високошвидкісні пральні машини можуть бути встановлені безпосередньо на міжповерхові перекриття, завдяки цьому міні-пральня може розташовуватися не тільки в цокольних поверхах приміщень.

Високошвидкісні машини ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS оснащуються автоматичними панелями управліннями з фіксованим набором програм і можливістю змінювати всі параметри прання: швидкість віджиму, температура води, швидке прання, додаткове полоскання, злив без віджиму. В якості опції можна замовити панелі з нержавіючої сталі, панелі, які знижують рівень шуму, автоматичну систему зважування білизни, мікропроцесорну панель управління. Для машин завантаженням від 40 кг в якості опції можна замовити функцію нахилу «вперед-назад» для полегшення завантаження / розвантаження білизни.

icon_pdf Завантажити буклет російською мовою (PDF, 1.1M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють