проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Перейти на сторінку виробника Після сушіння в сушильній машині фасонна білизна потребує остаточної (фінішної) обробки.

Фінішна обробка включає в себе:

  • відпарювання (розгладження складок, що утворилися на білизні під час прання, сушіння, транспортування);
  • остаточну обробку (прасування комірців, манжет, лацканів і планок на верхньому одязі, стрілок на брюках).

Для забезпечення першого етапу фінішної обробки застосовуються пароманекени, топпери і ротаційні кабінети . Відпарювання волокон здійснюється під дією тиску пари. Волокна стають більш податливими і приймають первісну форму, розправляються і набувають свіжого вигляду. Подальша обробка отпаренних волокон не вимагає додаткових витрат часу та енергоресурсів. Дане обладнання має високу продуктивність і необхідне на підприємствах, що обробляють великі обсяги фасонних виробів.
Сушильні шафи дозволяють відмовитися від використання пароманекенів в пральнях, що оброблюють великі обсяги фасонних виробів.

Для другого етапу обробки застосовуються прасувальні столи і прасувальні преси . Продуктивність даного обладнання залежить безпосередньо від навичок оператора.
Дане обладнання застосовується в усіх без винятку типах пралень, виключення може скласти лише прасувальний прес. Прасувальний прес застосовується для високоякісної фінішної обробки великих обсягів різноманітних виробів (прасування стрілок на брюках, комірців і манжет на сорочках, лацканів і планок верхнього одягу, і т.д.).

Всі фінішне обладнання Electrolux Laundry Systems оснащується необхідними автоматичним засобами безпеки: запобіжні клапани бойлерів, термостати, що відключають обладнання при перегріві. Застосування сучасних систем захисту і забезпечення безпеки роблять роботу на цьому обладнанні зручним і безпечним.

 

Відкриється в новому вікні Завантажити рекламну брошуру (PDF, 1.1M)

Зв'язатися з нами
З нами працюють