проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN

Перейти на сторінку виробника Після прання в пральній машині вміст вологи в білизні може становити 50-80% від сухої ваги білизни. Для подальшої обробки виробів необхідно знизити вміст вологи для подальшої обробки на прасувальних машинах або для фінішної обробки виробів. Зниження вологості білизни здійснюється двома способами, що розрізняються за типом процесів, що відбуваються: віджимання та сушіння.

У процесі віджимання волога видаляється з оброблюваної білизни під дією відцентрових сил, що діють на вироби під час обертання барабана центрифуги перфорованого або високошвидкісний пральної машини. Доведено, що механічним шляхом з білизни можна видалити лише 50% вологи (для бавовняної білизни). Тому для зниження вмісту вологи в білизні до значення нижче, ніж 50%, застосовується зовсім інший процес обробки білизни, званий сушінням.

image2 Сушіння білизни відбувається в сушильних барабанах або сушильних шафах. Фізичні основи процесу сушіння полягають у тому, що волога, що знаходиться на поверхні виробу, випаровується, а з внутрішніх шарів на поверхню просочується нова волога. Так продовжується до тих пір, поки в масі не залишиться та кількість вологи, яка залежить від вологості повітря. Для зниження вологості повітря, що використовується при сушінні, застосовуються нагрівальні елементи, які можуть бути електричними, паровими теплообмінниками або ж газовими форсунками.

Для попередження скручування довгих речей в грудку, що веде до збільшення тривалості циклу сушіння і до підвищення рівня зминання білизни, в сушильних барабанах Electrolux Laundry Systems застосовується функція реверсу барабана. Завдяки цій функції білизна сушиться швидше і не мнеться при сушінні.

Після виконання вказаних заходів, спрямованих на зниження вологи, білизна відправляється на наступний етап обробки, який залежить від складу тканини і конфігурації обладнання. Бавовняна білизна відправляється на прасування, а махрові вироби - на зберігання та упаковку.

 

Компанія Electrolux пропонує широкий асортимент сушильних барабанів різного завантаження. Усі пропоновані машини прості в установці, експлуатації, довговічні й надійні. В якості опції можна замовити сушильний барабан з нержавіючої сталі, реверс барабана, фронтальну панель з нержавіючої сталі, функцію «авто-стоп», монетоприймач, функцію нахилу «вперед-назад», розсувні двері, для полегшення завантаження / розвантаження білизни.

Низькошвидкісна пральна машина володіє низьким G-фактором, що тягне за собою високий вміст залишкової вологості (до 80%). Для того, щоб висушити таку білизну у сушильному барабані, потрібно буде збільшити тривалість циклу сушіння або підвищити температуру сушки.

Обидві зміни циклу сушіння тягнуть за собою збільшення витрат енергоресурсів. А за збільшенням витрат енергоресурсів послідує підвищення вартості обробки білизни і зниження рентабельності підприємства. Для того, щоб скоротити споживання енергоресурсів, необхідних для сушіння білизни, після низькошвидкісної пральної машини застосовуються віджимні центрифуги для віджимання білизни. Дане обладнання покликане знизити вміст залишкової вологи білизни для скорочення циклу сушіння і для зниження витрат енергоресурсів, що витрачаються під час сушіння.

image5 Відділення вологи відбувається під дією відцентрової сили, що діє на білизну при обертанні внутрішнього барабана центрифуги. Більшість центрифуг має G-фактор, приблизно рівний 440, таким чином, центрифуга дозволяє за короткий час, як правило 5-7 хвилин, знизити вологість білизни з 80 до 50%.

Компанія Electrolux пропонує широкий асортимент віджимних центрифуг різного завантаження. Усі пропоновані машини прості в установці, експлуатації, довговічні й надійні.
Якість роботи центрифуг для віджиму білизни протестовано німецьким Ллойдом і рекомендовано до установки на водному транспорті і нафтовидобувних платформах. Асортимент центрифуг виробництва Electrolux включає в себе машини завантаженням від 8 до 18 кг.

 

 

 

Відкриється в новому вікні Завантажити рекламну брошуру (PDF, 4.5M)

Відкриється в новому вікні Завантажити буклет з технічними характеристиками (PDF, 1.5M)

Зв'язатися з нами
З нами працюють