проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN

Для того, щоб пральня працювала, як хронометр і окупилася як можна швидше, недостатньо встановити обладнання і взятися за роботу - спочатку треба здійснити правильне планування пральні. Пральня може розміщуватися в будь-якому приміщенні - маленькому або великому, зручному або не дуже. Але найголовніше - це правильне проектування пральні, адже саме воно дозволяє створити в приміщенні зручність для роботи, як для персоналу, так і для клієнтів.

Пральні можуть бути самими різними - розташовуватися при яких-небудь об'єктах (ресторанах, лікарнях, санаторіях, готелях та інших), або бути самостійними. При проектуванні пральні необхідно враховувати її тип. Якщо це пральня при певному об'єкті, то проектування пральні повинно враховувати не тільки зручність і функціональність, а й інші особливості - передбачувана кількість білизни, що підлягає пранню, індивідуальні вимоги. Від цього залежить яким чином буде проведене проектування пральні, яке і скільки обладнання для пральні буде потрібно.

laundry0

Якщо ж проектування пральні виконується по відношенню до самостійного об'єкту, то тут важливо знати, що існує два види таких пралень - комерційна (або професійна) і пральня самообслуговування. Проектування професійної пральні передбачає не тільки правильне розміщення приміщень і обладнання для пральні, але і враховує наявність персоналу пральні. Це впливає на місце розташування обладнання для пральні, положення і призначення приміщень та інші особливості, які входять в комплексні роботи по проектуванню пральні. Якщо ж проектування пральні виконується для пральні самообслуговування, тут в першу чергу створюється зручність безпосередньо для клієнтів, адже незручна і нефункціональна пральня не зможе відповідати багатьом потребам клієнтів.

Ми пропонуємо професійне проектування Вашої пральні. У кожному окремому випадку проектування пральні виконується професіоналами, з індивідуальним підходом та врахуванням всіх нюансів майбутньої пральні. Всі проекти розробляються у відповідності з діючими санітарними і технічними нормами. Замовнику надаються креслення, на яких зазначається планування і взаємне розташування обладнання, всіх необхідних технологічних приміщень, схема підведення комунікацій до устаткування (електрика, вода, каналізація, вентиляція), специфікація обладнання і пояснювальна записка. Проводимо експертизу об'єктів з виїздом на місце.
особливості - передбачувана кількість білизни, що підлягає пранню, індивідуальні вимоги. Від цього залежить, і яким чином буде виконано проектування пральні, і Технологічний процес роботи пральні.

laundry1

Основні принципи організації пральні

При проектуванні пральні необхідно, в першу чергу, вирішити проблему перетину потоків брудного і чистого білизни. Для досягнення цієї мети, як правило, в пральні цеху організовується 2 входи:

  • через перший проводиться ввезення брудної білизни
  • через другий вивозиться чиста.

Примітка. Для чистої і брудної білизни повинні бути передбачені 2 окремих приміщення.

До етапу прання необхідно провести сортування білизни за складом, ступенем забруднення і кольором. Залежно від ступеня забруднення можуть застосовуватися спеціальні програми прання, які не можуть бути застосовані для слабозабруднених або неміцних виробів.
Бавовняні вироби повинні стиратися окремо від махрових виробів. Спеціальні миючі засоби, а також особливі делікатні режими прання застосовуються при роботі з білизною з натуральних волокон (шовк, вовняні вироби).

Основні етапи прання в пральні:

  • Збір, транспортування та зберігання брудної білизни
  • Сортування білизни за складом, кольором і ступенем забруднення
  • Прання білизни
  • Сушіння та прасування білизни
  • Зберігання чистої білизни
  • Транспортування чистої білизни


Покриття підлоги і стін цеху пральні.
Необхідно забезпечити повну гідроізоляцію підлоги пральні. Бажано забезпечити нахил підлоги та наявність зливних трапів. Рекомендована висота поверхні стіни, викладеної плиткою: не менше 2 м від підлоги.

Вимоги по електриці регламентуються діючими ПЕУ і СНіПами для приміщень з підвищеною вологістю. Необхідно використовувати силову електропроводку, розраховану з урахуванням споживаної потужності обладнання.

Підключення до водопроводу. Для пральних машин необхідне підключення до каналізації. Якщо машини встановлюються нижче рівня каналізації (підвальні приміщення) необхідно встановити додаткову зливну помпу (опція до пральних машин). Якщо рівень жорсткості води перевищує 7 мг.екв / л., необхідно застосовувати системи пом'якшення та фільтрації води, що підводиться, для зниження жорсткості води і зменшення ризику утворення накипу на нагрівальних елементах машини.

Вентиляція приміщень. Вентиляція пралень і прасувальних цехів повинна бути припливно-витяжною. Вентиляція, як правило, підводиться до сушильних машин, а також до прасувальних катків і каландрів.

Зв'язатися з нами
З нами працюють