проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN

Перейти на сторінку виробника Пиво, вино, соки, води, сири, м'ясо, шоколад, кетчупи, майонези, риба і морепродукти - всі ці продукти потребують охолодженні.
Якщо Ваша компанія є виробником таких продуктів і бажає виділити власний бренд серед конкурентів, ми готові запропонувати Вам комплексне рішення цього завдання.

Ми пропонуємо Вам холодильне обладнання, брендоване логотипом Вашого товару, доставку до місця установки, гарантійне та превентивне сервісне обслуговування обладнання на всій території України.
Обладнання не вимагає складної інсталяції - може бути швидко встановлено в будь-якій зоні супермаркету і так же швидко демонтовано.

Обладнання, що пропонується нами, виробляється на заводі CARRIER CR HUNGARY LTD в Угорщині. Висока якість обладнання гарантується сертифікатами ISO 14001 та ISO 9001, а також відповідними українськими сертифікати якості. Якість обладнання, безпека у використанні, малий термін виробництва, надійність постачальника - все це роблять продукцію угорського заводу CARRIER успішною в 37 країнах європейського регіону.

Ми пишаємося своїми ключовими клієнтами , співпраця з якими триває багато років.

maxima-presenter

 

tc17-presenter

Відкриті холодильні вітрини
MAXIMA, PRESENTER, ADVANTER, OPTIMER.

Ідеальне обладнання для того щоб зберегти Ваші продукти свіжими і, одночасно, прорекламувати торгову марку. Лайтбокс, яскраве підсвічування продуктів, оглядовість з усіх боків

Прикасові холодильники
TULIP і PRESENTER.

Холодильники, призначені для установки в касовій зоні супермаркету.

multinor smm-pepsi-small

Горизонтальні вітрини (регали)
MULTINOR і PREMOR.

Холодильники "імпульсної покупки"
SALES MAKER.

cav500gl-glass

gd-line

Холодильники для вина
WINE CAVE.

 

Холодильники з скляними дверима
серії GD.

 

icon_pdf Каталог холодильного обладнання CARRIER з вбудованим агрегатом (PDF, 40.0M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють