проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Перейти на сторінку виробника Сушильна шафа ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS дозволяє відмовитися від використання пароманекенів в пральнях, що обробляють велику кількість фасонних виробів.


Висока продуктивність сушильної шафи обумовлена безперервністю обробки виробів у камері. Ротаційний кабінет має дві ляльки, що обертаються навколо рами, ці ляльки можуть бути регульовані по довжині і по ширині, залежно від розміру виробів, що обробляються. Виріб поміщається на одну з ляльок, рама разом з лялькою розгортається на 180 °, і в той момент, коли лялька потрапляє всередину камери, автоматично запускається цикл обробки виробів. Цикл обробки в ротаційному кабінеті включає в себе пропускання пари як зсередини ляльки, так і зовні, таким чином, час обробки знижується до 40 секунд. Під впливом пари волокна розпрямляються і позбавляються від складок.

Проте в процесі обробки парою волокна тканини стають злегка вологими. Для того, щоб просушити виріб остаточно, через виріб продувається нагріте повітря. Під час обробки одного виробу в камері ротаційного кабінету, на другу ляльку вдягається наступний виріб. Так досягається безперервність обробки виробів при роботі на ротаційному кабінеті. За рахунок безперервності обробки на ротаційному кабінеті продуктивність досягає 90 виробів за годину.

Залежно від конструкції, ротаційний кабінет ELECTROLUX LAUNDRY SYSTEMS може оснащуватися вбудованим бойлером, що дозволяє працювати без підключення до парової магістралі, моделі без бойлера повинні підключатися до парової магістралі пральні. Управління інтенсивністю подачі повітря і пари, спрямованих на зниження складок, забезпечується панеллю управління ротаційного кабінету. Дана панель також дозволяє контролювати рівень води в бойлері / магістралі. Для полегшення і спрощення роботи з ротаційним кабінетом в комплект поставки включаються додаткові дерев'яні розширювачі, затискачі, силіконові розширювачі, вішала і затискачі для обробки різних типів фасонних виробів.
Зв'язатися з нами
З нами працюють