проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Вітрини і барні стійки Bocchini

Перейти на сторінку виробника Bocchini - успіх та досвід у проектуванні та реалізаціях кафе, барних стійок, стильних і модних місць для відпочинку і зустрічей протягом більше 40 років.

Компанія Bocchini знаходиться в місті Езі (Jesi), провінція Анкона (Італія), де в 1963 році її заснував Augusto Bocchini. З перших днів свого заснування компанія відрізняється своєю здатністю до інновацій, використанням новітніх технологічних рішень в області створення дизайну, меблів та обладнання для барів. Компанії вдається оперативно і успішним чином інтерпретувати культурні переваги в суспільстві, соціальні та економічні фактори, які відбиваються на появі нових "місць для відпочинку, зустрічей і спілкування". У вдалому поєднанні стилю, функціональності і дизайну народжуються цікаві та успішні рішення. Bocchini експортує своє ноу-хау, створюючи за кордоном ексклюзивні рішення для клієнтів у всьому світі.
Надання послуг з дизайну, проектування, наявносты досвідчених кваліфікованих архітекторів і дизайнерів, власне виробництво найвищої якості дозволяють швидко реагувати і враховувати потреби кожного типу клієнтів.

 

Bocchini Меблі: увага, якість і стиль

Висока якість і стиль меблів та обладнання Bocchini, є результатом постійного дослідження технологій, уваги до ринкових тенденцій і детальних досліджень в дизайні. Широка гамма продукції Bocchini виробляється з використанням кращих матеріалів і акуратністю досвідчених майстрів. Стиль і функціональність гармонійно поєднуються у всіх виробничих лініях.


Steel Technologies: Технологія холодної криці

Завод Steel Technologies, що входить до групи Bocchini, виробляє широкий спектр вітрин для морозива та кондитерських виробів, для гарячих і холодних закусок, які доповнюють пропозицію Bocchini для кафе і не тільки. В обладнанні Steel Technologies застосовується технологія вентильованих систем охолодження, автоматичного розморожування, флуоресцентних, світловолоконних систем освітлення та технологій освітлення за допомогою світлодіодів LED. Всі вироблене обладнання проходить тривалий тестування на заводі в кліматичних камерах.

Bocchini DECO

Bocchini DECO

Bocchini OXYGEN

Bocchini OXYGEN

Зв'язатися з нами
З нами працюють