проектування, підбір, доставка, налагодження, технічне обслуговування професійного обладнання
+38 044 284 0471
+38 044 284 0473
UA RUEN
Бар'єрні машини
Перейти на сторінку виробника Коли перед пральнею стоїть завдання не тільки забезпечити високу якість прання, але і відповідати особливим вимогам гігієни, використання звичайної прально-віджимної машини стає неприйнятним, оскільки, навіть, при дотриманні всіх правил розстановки обладнання, залишається ризик поширення інфекцій за допомогою випадкового перетину потоків брудного і чистого білизни.

Для запобігання перетину потоків білизни застосовується окремий тип обладнання, який уособлює концепцію запобігання передачі забруднень та інфекцій білизною. Дане обладнання займає особливе місце в лінійці високошвидкісних пральних машин - це бар'єрні пральні машини.
Бар'єрна пральна машина встановлюється таким чином, що завантаження брудної білизни проводиться з однієї з бічних стінок машини, що знаходиться в приміщенні для брудної білизни, а вивантаження відбувається з фронтальної сторони в приміщенні чистої білизни. Приміщення розділяються глухою стіною. Дана концепція не допускає переміщення операторів, інвентарю, і обладнання з «чистої» зони в «брудну» і, навпаки. Для вимушених переходів з однієї зони в іншу для операторів передбачають санітарний пропускник. Таким чином, потоки білизни надійно розділяються, і контакт брудної білизни з чистою повністю виключається.

При необхідності пральні машини можуть поставлятися в комплектації «чиста кімната», необхідній там, де вимгається суворий контроль по запобіганню забруднення дрібними частинками пилу, що містять в собі шкідливі або інфіковані речовини. Застосування бар'єрних пральних машин рекомендовано методичними вказівками МУ 3.5.736-99 для оснащення лікарняних пралень як один із заходів, спрямованих на боротьбу з госпітальною інфекцією. Дане обладнання незамінне в установах, де неприпустимий перетин потоків брудного і чистого білизни. До таких установ належать медичні установи, підприємства атомної енергетики, хімічне виробництво, фармацевтичні і харчові підприємства.

Крім бічного завантаження, відмітною особливістю, по відношенню до високошвидкісних пральних машин, є більший G-фактор, обумовлений збільшеним діаметром барабана. Принципових змін у конструкції, крім зміни напрямку завантаження барабана, ці пральні машини не зазнали. Бар'єрні машини в обов'язковому порядку оснащуються мікропроцесорними панелями управління, що дозволяють використовувати фіксований набір програм, створювати індивідуальні програми прання, контролювати параметри прання на будь-якому етапі процесу, дозволяючи тим самим забезпечувати ефективне і безпечне прання з урахуванням індивідуальних потреб і відповідно до EN 14065 (RABC).

Компанія Electrolux пропонує широкий асортимент бар'єрних пральних машин і машин з бічним завантаженням білизни різної продуктивності. Усі пропоновані машини прості в установці, експлуатації, довговічні й надійні. Бар'єрні пральні машини Electrolux Laundry мають найбільший проріз завантажувального люка. Машини мають функцію автоматичного відкривання дверей, барабан автоматично позиціонується по закінченні циклу. Традиційно для Electrolux, бар'єрні машини мають ряд додаткових і необхідних опцій.

 

 

 

 

icon_pdf Завантажити інформаційний буклет (PDF, 3.0M).

icon_pdf Завантажити буклет "Практичний путівник по гігієні в пральні" (англ. мова) (PDF, 2.4M).

icon_pdf Завантажити технічні характеристики машин (PDF, 2.2M).

Зв'язатися з нами
З нами працюють