Українська
Главная Каталог обладнання Виробництво морозива
Для виробництва морозива

ДП «Професійні системи» - офіційний представник CARPIGIANI GROUP ALI SPA в Україні - займається продажем і обслуговуванням обладнання для м'якого, а також італійського ("твердого") морозива gelato. Сьогодні CARPIGIANI є безумовним технологічним лідером у виробництві обладнання для виготовлення морозива. Обладнання відрізняється високим ступенем автоматизації (робота оператора зведена до мінімуму), надійно служить тривалий період часу і виробляє високоякісний продукт.

 

Італійське морозиво. Традиційний цикл виробництва.

Італійське морозиво. Комбіновані апарати COLDELITE.

Італійське морозиво. Традиційний цикл виробництва.

"Тверде морозиво", "gelato artigianale", "artisan" - морозиво класу люкс. Для виробництва використовується комплект з фризера і пастеризатора. Після приготування морозиво розфасовується в контейнери і продається з вітрини.

Італійське морозиво. Апарати COLDELITE.

COLDELITE - суббренд CARPIGIANI, що спеціалізується на виробництві комбінованих апаратів «три в одному». Відмінне рішення для тих, хто обмежений у коштах і площі приміщення.

М'яке морозиво ("soft ice-cream")

Заморожені десерти в ресторанах.

«М'яке» морозиво («soft ice-cream»).

Відомі і популярні в Україні ласощі. CARPIGIANI пропонує широкий спектр обладнання для виробництва м'якого морозива для використання у фастфудах, кафе, у вуличній торгівлі.

Заморожені десерти в ресторанах.

Розширте своє меню вишуканими десертами і охолоджуючими напоями на основі морозива. У цьому Вам допоможуть апарати CARPIGIANI спеціально розроблені для використання в ресторанах.
Вітрини для експозиції та продажу морозива

Обладнання для кондитерського цеху

Вітрини для експозиції та продажу морозива.

Обладнання для кондитерського цеху.